DNI BHP

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ DDOTYCZĄCĄ ORGANIZACJI DNI BEZPIECZEŃSTWA

Dni BHP, Safety Day, Tydzień bezpieczeństwa to nazwy, które określają eventy organizowane zazwyczaj w kwietniu w okolicy Światowego Dnia Bezpieczeństwa. Dni BHP mają na celu przybliżenie tematyki szeroko pojętego zdrowia i bezpieczeństwa. Warsztaty, pokazy oraz szkolenia prowadzone są na podstawie szczegółowo opracowanych scenariuszy, których ostateczne wersje zawsze uzgadaniamy z klientem. Tematy, które możemy zaproponować w ramach organizacji tygodnia bezpieczeństwa to: ergonomia na stanowiskach pracy, praktyczne ćwiczenia biurowe, zdrowe żywienie, trening mentalny pracownika, ochrona przeciwpożarowa w praktyce oraz pierwsza pomoc.

 

Jeśli nie wiesz od czego zacząć od organizacje dni bezpieczeństwa, skontaktuj się z nami !  Dopytamy o szczegóły, a następnie przedstawimy wstępne pomysły na dni BHP Twojej firmie. Oferta Dni bezpieczeństwa skierowana jest do wszystkich firm, które chcą podnieść świadomość pracowników w zakresie szeroko pojętego zdrowia pracowników.

ERGONOMIA PRACY

Szkolenia prowadzone są przez praktykujących fizjoterapeutów specjalizujących się w szkoleniach z ergonomii pracy. Program szkolenia opracowywany jest pod kątem obciążeń wynikających z procesu pracy. Szkolenie dzieli się na część teoretyczną oraz praktyczną. Podczas warsztatów trener przybliża podstawowe pojęcia związane z ergonomią, sposoby organizacji miejsca pracy,  prawidłową postawę oraz poprawne wzorce ruchowe. Podstawowa wersja szkolenia trwa od 2 do 3 godzin.

ĆWICZENIA BIUROWE

Praktyczne ćwiczenia biurowe to zestaw prostych ćwiczeń przygotowany dla pracowników, którzy długie godziny spędzają w wymuszonych pozycjach ciała. Programy ćwiczeń skierowane są do pracowników biurowych, produkcyjnych, magazynowych oraz kierowców.  Ćwiczenia są tak dobrane, aby pracownicy mogli wykonywać je zarówno w przerwach w pracy jak i w domu. Uczestnicy szkolenia będą mieli okazje wykonać ćwiczenia pod okiem profesjonalnych trenerów, którzy poinstruują ich oraz skorygują ewentualne błędy. Ćwiczenia wykonywane są bez sprzętu oraz za pomocą prostych akcesoriów jak maty czy rollery.

TRENING MENTALNY

Trening mentalny jest to szkolenie, które pomoże pracownikom Twojej firmy zrozumieć mechanizmy, które zachodzą w organizmie człowieka podczas silnego stresu. Podczas szkolenia nasi specjaliści omówią zagadnienia związane z powstawaniem stresu oraz sposobami radzenia sobie z nim. Pracownicy Twojej firmy poznają między innymi ćwiczenia oraz techniki oparte na oddechu.

Pamiętaj, że stres w pracy może mieć wpływ na spadek efektywności pracownika, spowodować straty finansowe oraz niekorzystnie oddziaływać na współpracowników.

ZDROWE ŻYWIENIE
PIERWSZA POMOC
OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA W PRAKTYCE

Formy prowadzenia dni BHP !

Formę eventów dopasowujemy do wymagań klienta. Dni BHP prowadzimy zarówno stacjonarnie jak i online.

Miejsce organizacji eventów !

Szkolenia prowadzimy na terenie całej Polski.

Nasz zespół !

Nasz zespół składa się z:

  • Specjalistów BHP
  • Fizjoterapeutów
  • Psychologów
  • Dietetyków
  • Techników pożarnictwa
  • Ratowników medycznych

SPRAWDŹ NASZE PROZDROWOTNE SZKOLENIA !

SZKOLIMY NIEPRZERWANIE OD 2015 ROKU !

Napisz do nas na biuro@bhpactive.pl

Zadzwoń na nr 793-171-331

 

 

 

 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !