UL. POŁĘŻE 12, 80-720 GDAŃSK

INTERAKTYWNE PREZENTACJE SZKOLENIOWE BHP W FORMACIE
SCORM

BHP scorm
CZYM JEST FORMAT SCORM ?

SCORM to format wykorzystywany w e-learningu do tworzenia, dostarczania i śledzenia treści edukacyjnych online. Dzięki prezentacjom opracowanym w formacie SCORM, kursy online mogą być łatwo udostępniane, z funkcjami interaktywnymi oraz dostosowywane do różnych potrzeb.

INTERAKTYWNE SZKOLENA BHP

Interaktywne szkolenia BHP to dynamiczna forma edukacji online, która angażuje uczestników poprzez interaktywne elementy, takie jak quizy, symulacje, czy filmy interaktywne. Dzięki nim, uczestnicy nie tylko przyswajają wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ale również są aktywnie zaangażowani w proces nauki.

JAK WYGLĄDAJĄ NASZE PREZENTACJE BHP?

Stworzyliśmy nowoczesne prezentacje BHP SCORM dla większości grup pracowniczych. Aby zapewnić, ciągłe zaangażowanie w naszych szkoleniach znajdują się zadania takie jak: qiuzy, prawda czy fałsz, dopasowania oraz filmy interaktywne. Wszystko zostało opracowane w nowoczesnej szacie graficznej.

AKTUALIZACJE MATERIAŁÓW SZKOLENIOWYCH SCORM

Nasz zespół stale monitoruje zmiany w przepisach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, dbając o to, aby prezentowane informacje były zgodne z obowiązującymi przepisami. Dążymy do tego, aby nasze szkolenia były nie tylko pouczające, ale również praktyczne i aktualne, dzięki temu nie musisz śledzić zmian we własnym zakresie.